Priser
Mulighed for at betale i rater.
Du får et forløb som er skræddersyet til dig – ikke noget med præfabrikerede og på forhånd optagede videoer. Sammen afklarer vi din aktuelle situation, hvilken retning du ønsker at gå, og hvilke symptomer du må have, både fysisk og mentalt. Hvilke mål du ønsker at sætte fokus på, så forandringer kan ske.
6 måneder med 7 sessioner hvor vi går bagom det som forhindre dig i alt leve det liv du ønsker, og at leve det fuldt ud. Vi sætter spotlight på DINE VÆRDIER, så du ikke behøver at leve efter andres.
7 sessioner á 2 timer (kan deles i 14 sessioner á 1 time) plus de behandlings sessioner (f.eks. NADA) som der vurderes behov for.
1 session á 2 time 3-4 mdr efter sidste session for at følge op på dig og din udvikling.
Løbende mail support/onlinesamtaler gennem hele forløbet, så du får den støtte og opbakning, som du har brug for undervejs i dette forløbet.
Tilbydes også online med f.eks. Zoom